Neturēt sveci zem pūra, bet dalīties

 

Zinu, cik ļoti mēs katrs/-a gribot vai negribot, bet ieklausāmies atsauksmēs, kas skan par speciālistiem, produktiem, pakalpojumiem, jauniem vai veciem veikaliņiem vai meistariem.  Ieklausāmies, jo gribam sev labāko un kļūdīties nudien negribās. Ieklausīties ir labi, bet vēl labāk ir arī dalīties tajā labajā, ko zini un piedzīvo. Tad nu es arī esmu nolēmusi dalīties savā jau vairāk kā 15 gadus piedzīvotajā, laika pārbaudi izturējušā un nebeidzami pārsteidzošajā pieredzē un attiecībās ar vienreizējo Amway.

Jā, kādam šis vārds (domāju, ka lielai daļai) ir dzirdēts, bet varbūt tā īsti nav zināms. Netērēšu ne virtuālo tinti, ne savu vai Tavu laiku attaisnojot neskaitāmās muļķības, kas dzirdētas. Tas ir lieki. Mana pieredze veido manu pārliecību. Man patīk iegādāties pašai no paša ražotāja pa tiešo, bez starpniekiem. No ražotāja, kas atbild par katru sastāvdaļu no tās ieguves līdz galaproduktam un pašu galaproduktu. Man patīk, ka iegādāties visu varu neizejot no mājas, tikai pāris klikšķu attālumā. Un pasūtīto saņemt ~3 darba dienu laikā. Man patīk, ka šādu iespēju es varu sniegt arī citiem cilvēkiem, daloties tajā, ko zinu. Pan patīk lietot labākos produktus, kas ne reizi nav pievīluši. Man patīk, ka produktu klāsts ir tik plašs, ka faktiski nekā netrūkst. Man patīk, ka lielākā daļa produktu ir koncentrāti, līdz ar ko kalpo ilgāk kā spēju iedomāties. Un es zinu, ka viss manis uzskaitītais patīk ne tikai man un, ka ko tādu baudīt vēlas ne viens vien civēks. Tāpēc arī neturu sveci zem pūra. Man patīk tik ļoti daudz, ka visu vienā ierakstā uzrakstīt nevar. Līdz ar ko ir vēl kāda laba ziņa – ar noteiktu regularitāti dalīšos savā pieredzē par dažādiem produktiem ar Jums šeit savā blogā.  Ja ir, kas konkrēts par ko gribās dzirdēt manu atsauksmi – droši jautā.

Pašlaik pēdējais mans absolūti ikdienas prieka, apmierinājuma un skaistuma avots ir Amway ādas kopšanas un dekoratīvās kosmētikas zīmola Artistry jaunums – Artistry Hydra-V™ vieglais tonālais krēms (foto iegūts no jau pieminētās zīmola mājaslapas), kas radīts sievietēm, kuras vēlas vieglu pārklājumu, kas palīdz samazināt ādas nepilnības, taču izskatās dabisks, un, kas pats galvenais, pēc uzklāšanas nav jūtams, jo āda elpo, tā tiek mitrināta un aizsargāta visas dienas garumā. Citiem vārdiem sakot – katra dekoratīvās kosmētikas lietotāja vasarā sapņa piepildījums. Tas, kas man tīk visvairāk – krēma ietvars ir stikla, nevis plastmasas un dozators ir pipetīte, kas ļauj paņemt un uzklāt tieši tik cik nepieciešams, bet nepieciešams ir maz(!), nevis izspiest vairāk kā vajaga un tad domāt, ko nu darīt ar pāri palikušo. Visu beidzot, cena ir atbilstoša un vairāk kā apmierinoša, ņemot vērā, ka zīmols Artistry pēc savas klases ir ierindojams līdzās tādiem zināmiem zīmoliem kā Clinique, Mary Kay, Lancôme, utt.

P.S. Man droši var rakstīt un jautāt, jo ar prieku dalīšos ne tikai savās zināšanās un pieredzē, bet arī iespējā, ko izmantoju pati – iegādāties pašai/-am no paša ražotāja pa tiešo, bez starpniekiem. Jā, jā – Tu saproti pareizi – es nepārdodu, bet zinu kur un kā Tu varēsi pirkt pati/-pats. 😉

One thought on “Neturēt sveci zem pūra, bet dalīties

  1. Atpakaļ ziņojums: Laimes būtiskā sastāvdaļa – veselība – Dace domā par…

Komentēšana ir slēgta.