Velo ezītis

Sestdien, 2013.gada 08.jūnijā Rīgā norisinājās velo-foto orientēšanās pasākums Velo ezītis, ko organizēja omulīgās kafejnīcas “Ezītis miglā” rosīgie cilvēki.

Piedalījās vairāk kā 30 komandas, kurā katrā bija 3-4 cilvēki. Uzdevumi, objekti, laiks, saule un vējš – tas viss sestdienu padarīja par prieka, piedzīvojumu un “vienmēr ceļā” sajūtu pilnu dienu.

Kas tad bija jādara? Visupirms jau bija jāsaorganizējas komandā 3-4 cilvēkiem, kas ir gatavi mīties, meklēt punktus un pie reizes arī bildēt un bildēties, tad jāizdomā komandas nosaukums un jāreģistrējas dalībai. Pēc tam jau sākas gatavošanās – tērpi, riteņu apkopes, telefonu uzlādēšanas un fotoaparāta (vēlams) paņemšana līdzi un vēl citi gatavošanās un pucēšanās  darbiņi sacensību dienai. Un tad, kad jau tā lieliskā Velo ezīša diena ir klāt, tad atliek vien izbaudīt procesu, veikt uzdevumus un tik mīties! Cits pakaļ vairāk punktiem, cits vienkārši ķerot prieku, kā mēs.

Ja jautā – kā raksturot šo pasākumu, tad atbilde nav tālu jāmeklē – prieks, smiekli, smaidi! Tas viss raksturo Velo ezīša dienu!

Bija kolosāli. Draudzīgi un atsaucīgi dalībnieki. Lieliski pasākuma organizatori. Paldies Jums visiem no manis un arī komandas “koMedia” par šo feino dienu! Kopā tika pievarēti kādi 30km, atrasta liela daļa objektu un izlādēti, bildējot, divi telefoni pilnībā. Nav daudz ko tur teikt – tas vienkārši ir jāizbauda. Nākamais ezītis teicās ripot jau augustā. Tiekamies! 😉

Paldies arī manām lieliskajām komandas biedrenēm Leldei, Līvai un Madarai! Pirms starta pāris mūsu komandas “koMedia” mirkļus iemūžināja Gints Ivuškāns (F64 Photo Agency), par ko PALDIES! 🙂

Velo ezitis 601905_646353412044888_1986124966_n

Foto: Gints Ivuškāns, F64 Photo Agency

2 thoughts on “Velo ezītis

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s