Krimināli politiskā EIRO mafija

Bravo! Krimināli politiskā mafija rullē – Likumdevēji nolēmuši legalizēt noziedzīgi iegūto naudu, neierobežotā daudzumā latus ļaujot mainīt uz eiro. Un tā ir reālākā naudas atmazgāšana, kas ir ne tikai Dombrovska, bet arī valsts prezidenta akceptēta un stājusies spēkā 2013.gada 01.martā! Un šajā jaunajā likumā nav stāsts ne par legāli iegūtiem naudas līdzekļiem, no kuriem būtu nomaksāti visi nodokļi, nedz arī citiem daudzajiem likumiem, kuriem būtu jābūt ievērotiem…to šis likums neparedz!  Vienkārši ar koferiem visi, kas gribēs varēs doties un latus mainīt pret eiro! Vai nav kolosāli? Skatīt 8.pantu http://www.likumi.lv/doc.php?id=254741 … Tāpēc tā #eiroSteiga, tāpēc varnešiem bail no tautas viedokļa, kas būtu izteikts referendumā. Un atkal diplomētie juristu tūkstoši Latvijā klusē, vēl vairāk “gudrākie” šādus likumus izstrādā, saskaņo, apstiprina un pieņem! Un kurš teica, ka juristi nevar būt noziedznieki pret valsti?

P.S. Varētu jau domāt, ka tā tāda kļūdiņa gadījusies, bet maz ticams….

Pierādiet man pretējo! Pārlieciniet mani, ka tikai legāli lati tiks mainīti pret eiro!

p.p.s. Vai Jūs redziet jaunajā likumā atsauci uz kādiem citiem likumiem, ar kuriem šim likumam būtu jāsaskan? Un šis nav gadījums, kad mēs runājam par elementāru valūtas maiņu, kurā varētu spēlēties ar kursa svārstībām. Mēs runājam par monetārās sistēmas fundamentālām izmaiņām – maksāšanas līdzekļa – lata maiņu pret citu maksāšanas līdzekli, noteiktu valūtu – eiro.

N.B. Un, ja kāds domā, ka te nu būs iespēja piemērot to pašu pārbaudes kārtību, ko piemēro darījumiem virs noteikta daudzuma naudas līdzekļu, tad nē – nebūs, jo Eiro ieviešanas likuma izpratnē lata maiņa pret euro nav valūtas maiņas darījums, bet gan kārtība. 😉

11 thoughts on “Krimināli politiskā EIRO mafija

 1. Un tad būs solītais ekonomiskais izrāviens, nē, pat sprādziens! Visa ēnu ekonomikas un noziedzīgās pasaules nauda iznāks euro saulītē! Ģeniāls plāns, V&RP&TB/LNNK/VL&SC&ZZ! Noziedzīga vienprātība.

 2. Likumdevējs izteicies vairāk nekā skaidri – skatīt likuma 8.panta 3.punktu:
  Nomaiņas periodā kredītiestādes un Ministru kabineta noteiktās valsts akciju sabiedrības “Latvijas Pasts” pasta pakalpojumu sniegšanas vietas veic latu apmaiņu pret euro neierobežotā apjomā bez maksas.
  ____
  No minētā secināms, ka tie nebūs darījumi, kuriem ir saimnieciskās darbības raksturs, jo saimnieciskās darbības veikšanas mērķis ir gūt peļņu, bet apmaiņa notikšot bezmaksas.
  Tā kā speciālā apmaiņa notiks bez maksas, tad uz to nebūs attiecināmas Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likuma http://www.likumi.lv/doc.php?id=178987 normas.

  Vai, piemēram, narkodīlerim tādējādi būs reāla, likumdevēja sankcionēta iespēja savus melnos, noziedzīgā ceļā iegūtos latus, kuri glabājas “tumbočkā” vai “čemodānā”, vienkārši samainīt pret kredītiestādes un MK noteiktās VAS “Latvijas Pasts” pasta pakalpojumu sniegšanas vietās izsniegtiem euro neierobežotā apjomā bez maksas?

  • Paldies par lielisko komentāru un arī jautājumu!
   Lasot Eiro ieviešanas likumu tā patiesi likumdevējs ir noteicis, ka apmainīt latus pret eiro būs iespēja visiem neierobežotā daudzumā un bez maksas, neatklājot naudas līdzekļu izcelsmi.

 3. Man šķiet, ka Tu esi ļoti gudrs cilvēks un kompetents jurists un zini, kā ikviens var iesaistīties likumdošanas procesā. Galvenais ir “pamosties” nevis 11 dienas pēc likuma stāšanās spēkā, bet tad, kad ir iespējams iesniegt priekšlikumus.
  Bet šis izskatās pēc brēkšanas: “valdība ir slikta!”, nevis kritikas.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s