Pirmā nedēļa @RSU

2012.gada septembris man aizrit izaicinājuma gaisotnē – esmu uzsākusi atkal studēt. Un studijas ir jomā, kas manu interesi piesaista ļoti, ļoti…jā, šī nozare mani aizrauj! Mana izvēle visai apzināti nosliecās par labu Rīgas Stradiņa universitātei.  Kārtīgi izvērtējot Vidzemes augstskolas, Latvijas universitātes un Rīgas Stradiņa universitātes sniegtās iespējas, kā arī apspriežoties ar draugiem, visvairāk plusus ieguva tieši RSU.

Mana pirmā nedēļa.

Tā pavadīta interesanti, ne sāpīgi. Pirmo reizi absolūts sieviešu sastāvs. Nē, tas nav klosteris. 🙂 Un tas nav ne labi, ne slikti, ne pareizi/nepareizi. Vienkārši fakts…dīvains gan 😀 Nepierasts pagaidām.

Kopumā ir daudz gaišu iespaidu – gan pati universitāte, gan cilvēki, kas ir draudzīgi un atvērti, gan pati studiju procesa organizācija. Un jā – viscaur ir jaušama brīvība.

Pagaidām man patīk. 🙂

Tikai viens mani mulsina ik brīdi – tas ir lielākais izaicinājums, iemācīties paraudzīties uz jebko ne tikai no jurista prizmas. Tas nav viegli. Tomēr ceru, ka mana pirmā iegūtā profesija tikai palīdzēs, ne traucēs manās – komunikācijas un mediju studijās. 🙂

Mans piedzīvojums ir sācies labi. Jā. 🙂

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s