vērtību devalvācija

Jaunākā iniciatīva iekš manabalss.lv Lūk tas ir, mazākais, debilisms!

Cilvēks vienkārši un tikai dara savu darbu, turklāt slikti, jo uz vienas rokas pirkstiem, varbūt divu roku, pa šiem gadiem ir saskaitāmas pieķertās un notiesātās amatpersonas. Korupcijas līmenis Latvijā ir uzkāpis līdz tam, ka tauta sestdien skaidri izteica savu viedokli – atlaist darba imitētājus un parazītus.

Es tādu iniciatīvu novērtētu pozitīvi, ja Juta kaut ko būtu izdarījusi vairāk kā nosaka viņas tiešie darba pienākumi (ievērot likumu un kontrolēt tā ievērošanu). Bet pat to viņa dara švaki… Ja viņa pie pirmā Vilnīša pārkāpuma vērstos prokuratūrā, pie likumdevēja un arī Tiesībsarga, nevis gaidītu pārkāpuma saraksta izaugšanu līdz 75(!!!) punktiem!
Es atbalstītu šādu iniciatīvu, ja tā nediskriminētu visus tos, godīgi savu darbu veicošos, Latvijas pilsoņus un iedzīvotājus, kas savelkot jostu turpina gādāt ne tikai par sevi, bet arī par tāda valsts aparāta uzturēšanu.  Kur ir diskriminācija? Tajā, ka viņiem šādu ordeni nedod un nedos, jo tad redz būs atrunas un noteikti pamatotas.

Nevajag aizmirst, ka Triju zvaigžņu ordeni nedod par ikdienišķa darba veikšanu, par kuru valsts un nodokļu maksātājs jau tā maksā.

Jutu, labākajā gadījumā varētu pieteikt Latvijas lepnumam. Lai gan tas arī būtu par lielu izrādīts gods cilvēkam, kura īsto vārdu nezin neviens Latvijā, cilvēkam, kura izcelsmi un vēsturi apzināti slēpj, cilvēkam, kura darbs ir drīzāk nesis vēl lielākas problēmas kā risinājumus.

Un visu beidzot – Triju zvaigžņu ordenis NAV puķe, ko spraust matos ikvienam, kam ir mati!

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s