džouks

Jau 01.07.2011 šo uzrakstīju, bet te aizmirsās ielikt, tāpēc tagad 😉

 

Piedodiet, atvainojiet!

Nevērtēšu juridisko pusi, lai to dara tiesa, kas izskatīs pieteikumu.

Tikai padalīšos pārdomās.;)

Pēc vakardienas šova TV un citos medijos vēl šodien nāk smiekli. Pēkšņi Satversmes “pārkāpumu” sajutušais jurists (TP biedrs) Burģis vairs nespējot klusēt:D Jau esot pat draudēts ar izrēķināšanos – jācer, ka jurists ir arī vērsies tiesībsargājošās iestādēs saistībā ar draudu izteikšanu, utt. Dievs dod, lai nekas ar viņu slikts nenotiek.

Bet ne jau par to stāsts.;)

Par to pompozumu, svarīgumu un ak jel’ – apgaismību! A kad 2008.gada novembrī, visai Latvijai redzot, Satversmi pārkāpa Godmanis un co, nozogot no valsts budžeta naudu un pa tiešo ieliekot, tolaik vēl privātā (!!!), Parex bankā, tad neko “nesajuta” (un vēl aizvien “nejūt” ) ne TP, ne Saeima, ne n-tie juristi Latvijā, nedz jebkura partija.

Tieši tāpēc tādi – lēti, palaistuviski (atvainojos, ceru, ka kļūdos) un izmisuma pārņemti PR (vai tie būtu partijas vai tikai vienas personas) gājieni mazākais tracina.

P.S. Ja tik viegli būtu dabūt medijus – TV, laikrakstus, I-portālus uz rīcību jebkurā situācijā, tad es ticētu, ka tā ir tikai viena cilvēka iniciatīva, bet tā… apmaksāta reklāma. Slikta, bet tomēr reklāma.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s