vilki aitu drānās

Pirmdiena ir pagājusi un notikumi liek pārdomām turpināties…

# Pirms vēlēšanām Vienotība deklarēja, ka nestrādās kopā ar Saskaņas Centru. Dienu pēc vēlēšanām Valdis Dombrovskis jau gatavs vienpersoniski (!!!) Vienotības vārdā parakstīt sadarbības līgumu ar Saskaņas centru. Ne viens vien V atbalstītājs varētu justies ļooooti pat vīlies.

# Krasi pretējie izteikumi no V, ZZS, VL, TB/LNNK liecina par to, ka plānotā koalīcija būs galīgi nevienota un tāpēc savā darbībā destruktīva. Jāatzīst, ka žēl, jo šīs ir pirmās vēlēšanas pa ilgiem laikiem, kad var būt pārliecinoša vairākuma valdība “bez” tā saucamajiem krievvalodīgo aizstāvjiem. Vismaz teorētiski beidzot tauta ir lēmusi, lai mēs latvieši kļūstam saimnieki savā zemē. Diemžēl šāda tautas uzticība tiek pievilta, kā jau teicu, nākamajā dienā pēc vēlēšanām.

# Dīvaini liekas, ka vadošais analītiskās žurnalistikas pārstāvis Jānis Domburs klusē. Nav dzirdēts viņa viedoklis par vēlēšanām. Pēdējā viņa parādīšanās bija dienu pirms vēlēšanām… Neraksturīgi. Diez kāpēc tā?

# Paziņas balsoja Austrālijā un bija sašutuši, ka viņiem tiek piedāvāti tikai Rīgas saraksti. T.i., viņiem netiek dota iespēja izvēlēties novadu, citus kandidātus. Vai tas ir pareizi un kas pats svarīgākais – vienlīdzīgi…?

P.S. Kopumā vēlreiz jāatzīst, ka, ja vēlēšanas spētu ko mainīt, tās tiktu aizliegtas.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s