Vai tādu treneri mums vispār vajag?

Oļegs Znaroks, Latvijas hokeja izlases treneris, intervijā championat.ru izteicis to, pēc kā, manuprāt, nacionālās izlases treneris viņš vairs nedrīkst būt ne profesionalitātes, ne morāles apsvērumu dēļ…
“Uz žurnālista jautājumu, vai Krievijas izlase ir pretendente uz medaļām, Znaroks atbild apstiprinoši: «Es domāju, ka jā (trīs reizes nospļaujas pār kreiso plecu).» Vai jutīsiet līdzi Krievijas izlasei? «Mēs vienmēr pārdzīvojam par krieviem, tāpēc, ka mēs principā… esam krievi.»”

Tāds spļāviens mūsu latviešu puišiem sejās, ne?

Interviju noskatīties vari te:
http://www.championat.ru/hockey/news-427054.html

Protams, paldies puišiem par to, ka varēja beidzot redzēt cīņas sparu. Pēdējā spēle pret čehiem bija patiesi skaista, lai arī zaudējums. Gaidam mājās!

Nedomāju, ka brāļi Rēdlihi, Lauris Dārziņš, Mārtiņš Karsums un citi Latvijas izlasē spēlējoši latvieši sevi par krieviem izjūt. Izlases treneris, runājot izlases vārdā, tā runāt nedrīkst.

Iedomājieties, kā būtu un kas notiktu, ja piemēram Kanādas izlases treneris pateiktu, ka “Mēs vienmēr esam par ASV, jo mēs tašu …esam amerikāņi” ???

Tiem, kas nezin vai nesaprot, darīšu zināmu vai atgādināšu, ka olipiskajās spēlēs nacionālajā izlasē (valsts izlasē) spēlēt var tikai valsts pilsoņi. Irbe, piemēram, nekad nav pārstāvējis citu valsti kā tikai Latviju. Hokeja klubi mainās, bet klubi NAV valsts!

Nav jau runa par to, ka Latvijas izlasē spēlē gan krievi, gan latvieši – viņi visi ir Latvijas pilsoņi un pārstāv Latviju un ir PAR Latvijas izlases uzvaru. Vismaz tā vajadzētu būt. 🙂

Nav šaubu, ka nacionālās izlases, kas nav Krievijas izlases, treneris nedrīkst runāt izlases vārdā, ka “mēs principā… esam krievi” un “Mēs vienmēr esam par Krieviju”. Izlases trenerim IR jābūt PAR savas valsts izlasi, konkrētajā gadījumā par Latvijas izlasi.

Ja viņš runātu par sevi un nevis kā Latvijas izlases treneris man būtu vienalga.

😉

3 thoughts on “Vai tādu treneri mums vispār vajag?

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s